Położona w otoczeniu lasu, a jednocześnie w niedaleko centrum nadmorskiego kurortu inwestycja Forest Międzyzdroje to 212 luksusowych apartamentów na wynajem, których właściciele i goście – oprócz bliskości natury – mają do dyspozycji spa, basen, fitness, plac zabaw, a nawet dojazd meleksem na plażę. Aby ułatwić nabywcom wykończenie i wyposażenie apartamentów w ustalonym z góry standardzie i budżecie, prowadzące inwestycję firmy Homeland Development i Chomar nawiązały współpracę z Deer Design Business – doświadczoną pracownią, która ma na swoim koncie obsługę klientów korporacyjnych, takich jak PRS czy Aparthotele.

Kompleksowo i profesjonalnie

Deer Design Business stworzył kompleksowy projekt wnętrz, który pozwala klientom na odebranie apartamentu w pełni wykończonego i umeblowanego – gotowego do przyjęcia najemców. Projektując wnętrze na wynajem, trzeba pamiętać, że ma się w nim dobrze czuć nie tyle konkretna osoba, lecz możliwie szeroka grupa użytkowników. Dlatego proponowany wystrój powinien wpisywać się w aktualne trendy, a jednocześnie być możliwie ponadczasowy, aby szybko nie stał się passé. Ważna jest trwałość materiałów, łatwość utrzymania czystości oraz możliwość szybkiej i bezproblemowej wymiany elementów wyposażenia w razie awarii.

Dzięki szerokiemu doświadczeniu w realizacji inwestycji komercyjnych, zespół Deer Design Business zaproponował sprawdzone materiały wykończeniowe, ponadczasowe zarówno pod względem estetyki, jak i niezawodne w eksploatacji. I tak np. w kuchni jest blat z płyty kompaktowej HPL, co pozwoliło na zastosowanie podwieszanego zlewu. Takie rozwiązanie zdecydowanie ułatwia codzienne sprzątanie i zapewnia, że przypadkowo rozchlapana woda nie spowoduje zniszczenia blatu. Z kolei wybór armatury kuchennej z powłoką w kolorze szczotkowanej stali sprawi, że nie będą widoczne odciski palców czy ślady po kroplach wody.

Pamiętając o tym, że Forest Międzyzdroje to w istocie budynek hotelowy, projektanci dopilnowali, aby proponowane rozwiązania spełniały wymagania techniczne dla tego typu obiektów. Wszystkie uwzględnione w projekcie tapety, zabudowy meblowe czy tekstylia dekoracyjne mają odpowiednią klasę trudnopalności.

Więcej niż oferta

Apartament pokazowy pozwala potencjalnym nabywcom przekonać się, jak może wyglądać ich przyszła inwestycja. Możliwość obejrzenia wnętrza i oceny jego funkcjonalności i jakości wykonania ułatwia podjęcie decyzji o zakupie.
Wystrój wnętrza jest spójny z nowoczesną i elegancką bryłą budynku, a jednocześnie wpisuje się w wypoczynkowy charakter leśnej części nadmorskiego uzdrowiska. Dlatego w projekcie dominują ciepłe beże i jasne drewno z dodatkiem modnych czarnych akcentów.
Stonowana kolorystyka jasnego salonu, z którego można wyjść na 15-metrowy balkon, i wygodna sofa, która w razie potrzeby może służyć jako miejsce do spania dla dwóch osób, zachęcają do wypoczynku. Do tego w pełni wyposażona kuchnia i wygodna jadalnia, 4-osobowy stół może służyć też jako miejsce do pracy.

W łazience zaprojektowano wygodną i bezpieczną kabinę prysznicową walk-in. Przyjemność kąpieli zapewni deszczownica.

Duże łóżka kontynentalne z tapicerowanym zagłówkiem zapewnią nie tylko komfort snu, lecz również nadadzą sypialni ekskluzywnego charakteru.


Jak zauważają sprzedawcy, nawet klienci, którzy wcześniej się wahali, często po wizycie w apartamencie podejmują decyzję o zakupie. Aby jeszcze bardziej im to ułatwić, zespół Deer Design Business przygotował wyceny, harmonogramy, zestawienia materiałów i moodboardy, a także wizualizacje. Klienci mają możliwość przekonania się, że realizacja odzwierciedla je 1:1.

Magda Święcicka

Home Sweet Home PR