Zarejestruj swój projekt w najbardziej prestiżowym konkursie dla projektantów: A’ Design Awards & Competition. Możesz to zrobić na stronie https://competition.adesignaward.com/registration.php

A’ Design Award to prestiżowe międzynarodowe wyróżnienie, które przyznawane jest wybitnym projektantom architektury i designu z całego świata. Konkurs ten ma na celu promowanie i nagradzanie najlepszych projektów, które wyróżniają się innowacyjnym podejściem, funkcjonalnością, a także estetyką.

Nagroda A’ Design Award to nie tylko uznanie dla autorów projektów, ale również doskonała okazja do zwiększenia ich widoczności na międzynarodowej scenie projektowej. Dzięki dostępowi do licznych usług reklamowych, zwycięzcy konkursu mają szansę na zdobycie szerokiego grona odbiorców oraz zwiększenie swojej reputacji.

Rejestracja w konkursie A’ Design Award jest bezpłatna, a udział w nim to okazja do zdobycia bezcennych doświadczeń oraz spotkania z innymi projektantami z całego świata. Przedstawienie swojego projektu to nie tylko szansa na zdobycie nagrody, ale również na otrzymanie cennych uwag i sugestii ekspertów, co pozwala na dalsze doskonalenie swoich umiejętności projektowych.

A’ Design Award to międzynarodowy konkurs projektowy, który składa się z sześciu różnych kategorii. Wśród tych kategorii znajdują się:

 • Good Industrial Design Award (nagroda za dobry projekt przemysłowy),
 • Good Architecture Design Award (nagroda za dobry projekt architektoniczny),
 • Good Product Design Award (nagroda za dobry projekt produktu),
 • Good Communication Design Award (nagroda za dobry projekt komunikacji),
 • Good Service Design Award (nagroda za dobry projekt usług)
 • Good Fashion Design Award (nagroda za dobry projekt mody).

Każda z tych kategorii została stworzona w taki sposób, aby umożliwić projektantom z różnych dziedzin i branż prezentację swoich innowacyjnych projektów. Konkurs A’Design Award oferuje projektantom z całego świata możliwość prezentacji swoich najnowszych projektów oraz zdobycia międzynarodowego uznania.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną listą kategorii konkursowych na stronie: https://competition.adesignaward.com/categories.html lub https://competition.adesignaward.com/design-award-categories.html. Tam znajdują się informacje na temat wszystkich sześciu kategorii nagród A’ Design Award, a także wiele innych szczegółów dotyczących konkursu. Tam też dowiesz się, jak przystąpić do konkursu i przesłać swój projekt.

Laureaci konkursu A’ Design Award & Competition otrzymują wiele nagród i wyróżnień. Wśród nich są: sława, prestiż, uznanie, wiarygodność, rozgłos i międzynarodowa świadomość. Zwycięzcy otrzymują też obszerny zestaw nagród, który obejmuje wiele atrakcyjnych elementów. Zestaw ten nazywa się „A’ Design Prize” i zawiera:

 • trofeum A’ Design Award wykonane w technologii 3D z metalu w czarnym luksusowym pudełku,
 • certyfikat doskonałości projektowej w metalowej ramie,
 • podręcznik zdobywcy nagrody, który pomaga w pełni wykorzystać status nagrody,
 • bezpłatne zaproszenie na uroczystą kolację dla dwóch osób na uroczystość wręczenia nagród, udział i przydział miejsca w wystawie zwycięzców (zarówno online, jak i offline),
 • bezpłatne ogłoszenie sprzedaży w SaloneDelDesigner,
 • korzystanie z usług DesignMediator, włączenie do sieci BuySellDesign, usługa dowodu stworzenia,
 • bezpłatna subskrypcja listof.net,
 • ogłoszenie w DesignMegaStore,
 • dostęp do kalkulatora biznesowego Design,
 • gwarantowana publikacja w ponad 100 magazynach, przygotowanie informacji prasowych i dystrybucja za pośrednictwem DesignPRWire,
 • reklama i widoczność poprzez komunikację DesignMedia,
 • informacje zwrotne, ocenianie i ocenianie zgłoszeń przez szanowane jury,
 • dożywotnia licencja na logo zwycięzcy,
 • projekt plakatu A2 i druk na wystawę

oraz wiele innych, takich jak

 • włączenie do World Design Rankings,
 • tłumaczenia nagrodzonych prac na ponad 108 języków,
 • międzynarodowe usługi PR.

Link do konkursu, gdzie można uzyskać więcej informacji o nagrodach, znajduje się na stronie: https://competition.adesignaward.com/prizes.html.

Dożywotnia licencja na logo zwycięzcy

A’ Design Award to międzynarodowy konkurs projektowy, który pozwala na poprawę wartości sprzedawanych produktów i zapewnia wiarygodność, szacunek i uznanie wśród innych. Zwycięzcy otrzymują dożywotnią licencję na logo, co pozwala im na bezpłatne wykorzystywanie i integrację w swoich działaniach marketingowych i komunikacyjnych. Logo zdobywcy nagrody A’ Design Award jest rozpoznawalne na całym świecie i pozwala wyróżnić się jako pionierzy dobrego wzornictwa. A’ Design Award & Competition oferuje kilka rodzajów logo i odznak, które są dostępne dla uczestników do bezpłatnego użytkowania przez całe życie, w tym Logo Statusu Nagrody, logo z wbudowaną funkcją QR oraz znak Prime Design dla dobrych projektów.

Grand Jury Panel Międzynarodowa Akademia Projektowania – Grand Jury Panel

Podstawą każdej nagrody za dobry projekt, oprócz uczciwej oceny i oceniania na podstawie rozbudowanej metodologii, jest posiadanie silnego i eksperckiego jury konkursu projektowego, które zapewnia swoją nieocenioną bazę wiedzy i wgląd w ocenę nadesłanych zgłoszeń. Panele jury Good Design Award są multidyscyplinarne i składają się z uznanych międzynarodowych projektantów, profesorów, przedsiębiorców, dziennikarzy i wydawców, którzy wyróżniają się doświadczeniem i profesjonalizmem.

Więcej wiadomości na temat konkursu i sposobów oceny prac możesz znaleźć na stronie: http://www.whatisadesignaward.com or http://www.designaward.com

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 28 lutego. Wyniki zostaną ogłoszone publicznie 1 maja. W magazynie lifeandmore.pl opublikujemy informacje dotyczące zwycięskich projektów. Informacje pojawią się już 1 maja 2023 roku!