Aranżacyjnymi trendami zdecydowanie rządzą pewne kolory, które nigdy nie wyjdą z mody. Mowa tu nie tylko o czerni czy też szarościach, ale również o nieco mocniejszych akcentach. Zalicza się do nich lekko loftowa miedź, ale również niezwykle eleganckie złoto, które może być ponadczasową ozdobą każdej łazienki. To barwa, która nie jedno ma imię, czego dowodem jest nowość marki Luxrad.

Łazienka z eleganckim błyskiem

Złoto może być zarówno delikatnym dodatkiem, jak i dominującym motywem przewodnim każdej łazienki. Rozwiązaniem, które pozwala na aranżację w obu wariacjach, jest wybór płytek w złotym wydaniu. Luksusowa atmosfera w domowym SPA to jednak nie wszystko, co można dzięki temu zyskać. Warto wiedzieć, że połyskująca barwa może optycznie powiększyć pomieszczenie. Co więcej, złote płytki to doskonały sposób na ocieplenie na pozór surowej łazienki. Dzięki temu możemy stworzyć miejsce klimatyczne, w którym można się zrelaksować.

W wielu nowoczesnych łazienkach można spotkać się również ze złotą armaturą, która jest coraz częściej wybieraną alternatywą dla chromowanych baterii. Taki zabieg aranżacyjny nie tylko sprawi, że wnętrze będzie bardziej wysublimowane, ale również ożywi pomieszczenie, szczególnie te wykończone w ciemniejszych barwach. Na złotą armaturę decydują się wielbiciele loftu w eleganckim wydaniu, a także wnętrzarscy pasjonaci, którzy postawili na luksus w marmurowym wydaniu. Baterie w tym kolorze doskonale korespondują również z granatem, butelkową zielenią, a także pastelowym różem.

Urządzając klimatyczną łazienkę warto postawić na ponadczasowe złote baterie łazienkowe. Postaw na klasykę w najlepszym wydaniu! Poznaj bogatą ofertę produktów do łazienki w sklepie internetowym domneo.pl

Złoto w ciepłym wydaniu

Jak widać, złote dodatki mogą występować we wnętrzu w naprawdę różnorodnych formach. Pewnego rodzaju innowacją jest jednak designerska funkcjonalność tego koloru, która kryje się w obowiązkowych elementach wyposażenia wnętrz. Niewiele osób decyduje się na złotą umywalkę, nawet w domowym SPA w stylu glamour. Jednakże zdecydowana większość miłośników eleganckiego błysku zachwyci się złotym grzejnikiem, który zarówno doskonale uzupełni salonową aranżację, jak i świetnie będzie korespondować z łazienkową armaturą.

Przykładem grzejnikowego dzieła sztuki w złotym wydaniu jest AURUM – pierwszy taki model od polskiego producenta na rynku – marki Luxrad. To konstrukcja, która przyciąga nie tylko kolorem, ale również ponadczasowym kształtem, który opiera się na poziomych rurach grzewczych o kwadratowym przekroju. To model tyleż designerski co funkcjonalny, wszak budowa urządzenia grzewczego nie tylko ozdobi łazienkę. Będzie również efektywnym źródłem ciepła z dodatkową przestrzenią do suszenia np. ręczników.

Aranżacyjny potencjał złota w łazience jest naprawdę spory. Właściciele przestrzeni mieszkalnych mogą zdecydować się zarówno na subtelne dodatki, na przykład w postaci płytek czy armatury, jak i na nieco odważniejsze elementy wyposażenia wnętrz, do których bez dwóch zdań zalicza się grzejnik AURUM. Dzięki temu domowe SPA może być wykończone oryginalnie, ale nadal ze smakiem.