Lustra

Lustra już dawno przestały pełnić jedynie swoją bazową, praktyczną funkcję i  stały się jednymi z najbardziej pożądanych dekoracji.

Odpowiednio wyeksponowane zdobią, powiększają optycznie wnętrze i cieszą oczy niczym znakomite dzieła sztuki. Wystarczy fantazyjna rama albo nietypowy kształt, by całkowicie odmienić  pomieszczenie i dodać mu określonego charakteru.  Współczesne lustra dostępne w ofercie salonu 9design staną się bardzo stylowym dodatkiem, wieńczącym aranżacje domu.

lustro

Oryginalne ramy  na  okrągło 

Klayczne okrągłe lustra  powoli zostają zastępowane przez oryginalne wzory, które zarówno pojedynczo, jak i połączone  zestawienia kilku tafli , potrafią stworzyć niekonwencjonalną dekorację na miarę artystycznychinstalacji. Zaskakująco ułożone drewniane „klocki”, mosiężne pręciki przypominającepromienie słońca albo finezyjne, kwiatowe płatki? Do wyboru, do koloru! Obłe lustrzane tafle w o owalnych, nie zawsze regularnych liniach   to niekonwencjonalne rozwiązania, które dodadzą stylu naszej przestrzeni traktując konwenanse z lekkim przymrużeniem oka.

Lustra

Minimalizm bez nudy

Oszczędne w formie lustra nie muszą być wcale nudne. Tutaj na pierwszy plan wysuwają się ascetyczne, ale jednocześnie bardzo wyrafinowane ramy, które podkreślają piękno lustrzanej tafli bez dodatkowych ozdobników. Surowe drewno o wyraźnych słojach, szlachetny blask mosiądzu, a może metalowa oprawa zainspirowana geometrycznymi kształtami? Prosto i na temat! Tutaj warto postawić na zabawę rozmiarem i dobór materiału oprawy, dyktującego ton całej stylizacji pomieszczenia. Nie zawsze musi być zdobnie – klasyka w nowoczesnym wydaniu broni się sama.