Wydawać by się mogło, że w świecie wielkoformatowych tapet wszystko już zostało powiedziane. Różnorodne faktury, niezliczona ilość wzorów, nietuzinkowe zestawienia barw, a jednak mistrzowie włoskiego designu, marka Glamora, znów zadziwiają, stawiając na prostotę.

Kolekcja grafik z wykończeniem GlamMetal, które mienią się i lśnią w zależności od kąta padania promieni słonecznych, dostępna w salonach Dekorian Home. Zapraszamy do krainy łagodności: unoszących się na wietrze liści, fruwających w oddali motyli, kołysanych przez wiatr fal. Cisza i błogość. Prostota – to ona jest kluczem do piękna! Zobacz również meble włoskie na – https://www.italmeble.pl/

W krainie łagodności

I to piękno, zupełnie zwyczajne i naturalne, jest głównym bohaterem tapet Glamory, której bogata oferta dostępna jest w sieci salonów Dekorian Home. Projektanci postawili tutaj na stonowaną paletę barw: szarości, biele, granaty, błękit oraz szlachetne złoto. To ono zjawiskowo się mieni dzięki metalizującemu wykończeniu grafik.

Efekt zachwyca kunsztem detalu i dbałością o każdy szczegół. Grafiki Flutti, Arpege, Nara czy kultowa już Aurea emanują łagodnością i spokojem, tworząc niepowtarzalny klimat we wnętrzu. Złote detale: szybujące w blasku księżyca ptaki, płatki kwiatów na wietrze czy unoszące się morskie fale – przeniesione wprost z natury do świata designu – nie potrzebują dodatkowych upiększeń. Grafiki Aurea i Flutti przywodzą na myśl mitologiczne krainy miodem i mlekiem płynące, w których żyją baśniowe zwierzęta, nimfy, herosi i bogowie. Są jak pocztówki nie z tego świata.

Pozwól sobie marzyć

W przebogatej serii tapet w wykończeniu GlamMetal na szczególną uwagę zasługują propozycję Mr Blue Sky, Lunar, Calm, zaprojektowane z myślą o tych, którzy kochają marzyć, snuć wielkie plany, zaczynać nową podróż, gdy jeszcze poprzednia nie dobiegnie końca. Grafika Calm z efektem głębi, inspirowana barwami natury, sprzyja wyciszeniu, wprowadza błogi klimat we wnętrzu. Podobnie jak tapeta Lunar, na której gładka tafla jeziora odbija jesienne drzewa i bezkresne niebo.

A gdy o niebie mowa, to Glamora, której oferta dostępna jest w Dekorian Home, proponuje niezwykłą grafikę nieboskłonu (Mr Blue Sky) z pięknie wykaligrafowanymi słowami: pieśni, modlitwy, snów, a może marzeń? Idealny wybór dla tych, którzy cenią oryginalność i proste piękno w swoich wnętrzach.

Metaliczny połysk

Włoski producent grafik wielkoformatowych ceniony jest na całym świecie nie tylko za wyjątkowe wzornictwo i nieszablonowość, ale także za doskonałą funkcjonalność swych tapet. W przebogatym portfolio produktów znajdziemy grafiki z tradycyjnym podkładem winylowym (GlamDecor), wygłuszającym (GlamAcoustic), wodoodpornym (GlamBlue) oraz niezwykle oryginalnym podkładem metalizującym (GlamMetal). Wybór tego ostatniego sprawia, że grafika „żyje”, mieniąc się i lśniąc w zależności od kąta padania promieni słonecznych. Wykończenie GlamMetal jest świetnym rozwiązaniem nie tylko na ściany, ale także na sufity, drzwi, szafy zarówno do mieszkań, jak i do przestrzeni komercyjnych, np. reprezentacyjny hol hotelu z tapetą metalizującą będzie zapowiedzią wyjątkowego wnętrza. Wykończenie GlamMetal zestawione z bogactwem wzorów grafik Glamora sprawia, że miłośnicy stylów skandynawskiego, vintage i oczywiście glamour znajdą coś dla siebie.