Tubądzin Design Awards

Jeszcze do 31 maja można zgłaszać prace w pierwszym etapie prestiżowego Tubądzin Design Awards. Konkurs jest szansą na zdobycie wartościowych nagród oraz nawiązanie współpracy z międzynarodowymi autorytetami ze świata architektury. Pula nagród w tegorocznej edycji wynosi 78 000 EURO.

Trwa czwarta edycja międzynarodowego konkursu Tubądzin Design Awards. W tym roku, oprócz nagród finansowych, na laureatów czekają wyjazdy do Tokio, Paryża oraz na najważniejsze targi designu Salone de Mobile w Mediolanie. Dla studentów i młodych projektantów przewidziano staż w pracowni samego Martina Duplantier. Zgłoszenia do pierwszego etapu nadsyłać można do 31 maja. Przewodniczącym jury jest Allan Starski.

Tegoroczna edycja TDA zyskała nową kategorię specjalną – Culture Form. Została utworzona z myślą o kulturze przestrzeni i podkreślaniu wartości obcowania ze sztuką we współczesnym świecie. Kategoria ta, oprócz nagrody pieniężnej, daje laureatowi możliwość dołączenia do zespołu uznanych twórców Opery Narodowej i współtworzenia oprawy oraz scenografii do spektaklu.

W TDA nagradzani są nie tylko uczestnicy, którzy dotrą do ścisłego finału, ale również zwycięzcy poszczególnych etapów. W pierwszym etapie, który trwa do 31 maja, na laureatów czekają nagrody finansowe i rzeczowe, nagrody specjalne od sponsorów oraz wysokiej wartości pakiety profesjonalnych programów do projektowania od Partnerów konkursu. Ponadto ich sylwetki pojawią się w mediach branżowych i w magazynie Elle Decoration.

Aby zgłosić się do udziału w konkursie wystarczy wypełnić krótki formularz dostępny na stronie Ceramiki Tubądzin i nadesłać prace nawiązujące do jednej z czterech kategorii: Young Power, Everyday Design, Unlimited Architecture oraz w kategorii specjalnej Culture Form. Liczba nadsyłanych prac jest nieograniczona!