Czy nowoczesne rozwiązania bazujące na szarościach i beżach zastąpią ponadczasową biel?

Biel w elementach wyposażenia łazienki to kolor ponadczasowy. Dobrze komponuje się z różnymi barwami określającymi design pomieszczenia, a przy tym prezentuje się estetycznie i higienicznie. Czy to jednak jedyne rozwiązanie? Niekoniecznie. Coraz częściej produkty sanitarne dostępne są w innych kolorach. Które z nich są najmodniejsze? 

Odcienie szarości, imitacje kamienia czy drewna to rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą, aby ich łazienka wyglądała wyjątkowo, a każdy element był składową w pełni przemyślanej aranżacji. Dzięki temu wyposażenie pokoju kąpielowego staje się atrakcyjną estetycznie dominantą, która spełnia nie tylko funkcję użytkową, ale także podkreśla designerski charakter łazienki.

Szeroki wybór wanien i brodzików od Sanplast utrzymanych w monochromatycznych kolorach, sprawia że pomieszczenie zyskuje indywidualną formę. Przykładowo, nowoczesna w swojej strukturze wanna SPACE, oprócz tradycyjnej bieli, dostępna jest w barwach: pergamon, manhatan, graphit matowy i bahama beżowy. Mimo, że kolorowe elementy wyposażenia to wybór, który wciąż nie jest powszechny, decyduje się na niego coraz więcej osób urządzających lub remontujących łazienkę. Warto się nad tym zastanowić, jeżeli chcemy, aby pomieszczenie wyróżniało się niepowtarzalnym charakterem. To sposób na ujednolicenie stylistyki, ponieważ poszczególne elementy wyposażenia, takie jak wanna, brodzik czy umywalka, możemy wybrać w tej samej barwie, a do niej dopasować kolorystycznie resztę pomieszczenia.

Kolorowe produkty marki Sanplast produkowane są w nowoczesnej technologii i doskonale zabezpieczone przed wycieraniem i zużyciem. Dzięki temu nie trzeba obawiać się o ich trwałość, a także uszkodzenie podczas czyszczenia i konserwacji. Wszystko to sprawia, że produkty Sanplast wykonane w kolorze prezentują się doskonale przez wiele lat, w niczym nie ustępując jakością białym elementom wyposażenia.

Jakie kolory sprawdzą się w nowoczesnej łazience?

Wszystko zależy od pomysłu i pozostałych barw, które chcemy wprowadzić do pomieszczenia. Zimne odcienie pomagają wyciszyć emocje, uspokoić zmysły i zrelaksować się – właśnie dlatego wanna w odcieniach szarości i grafitu będzie doskonałym rozwiązaniem do łazienki w modnych, zimnych barwach. Bardzo dobrze wyglądać będzie w połączeniu z kamieniem, ozdobnym betonem czy dużą ilością przeszkleń. Cieplejsze kolory znakomicie dopełnią natomiast pomieszczenia urządzone w kolorach ziemi, w aranżacjach wykorzystujących drewno i głębokie brązy.

Jaka suszarka dla prania – ale co to właściwie jest?